İş Ortakları

Müşterilerimizin, SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş. olarak kendilerine sağladığımız ürün ve hizmetlerdeki yüksek beklentisi, firmamızın üstün ve sürdürülebilir bir iş performansı sağlamasını gerektirmektedir.

Bu noktada, yüksek kalite ve performans standartlarımızla uyumlu, yenilikçi ve maliyet etkin çözümleriyle müşterilerimizin en zorlu taleplerini karşılamamızı sağlamada destekçi olan Tedarikçilerimiz takımımızın ayrılmaz bir parçası ve değerli İş Ortaklarımızdır.

Temel hedefimiz; uzun dönemli bir sürdürülebilirlik değerine ulaşmak için tedarikçilerimizle karşılıklı kazan-kazan ilişkisi içerisinde, operasyonlarda dinamik ve etkin olarak desteklenmiş, sürekli gelişim ve ilerlemeyi ortak bir değer olarak benimsemiş, maliyet duyarlı, beraberinde gelen üstün iş performansını siz değerli İş Ortaklarımızla paylaşmaya istekli yüksek kalitede bir Tedarik Yönetimi faaliyeti yürütmektir.

Bu hedef doğrultusunda, tedarikçimiz olmak için Tedarikçi Aydınlatma Metni ve Satınalma Siparişi Genel Şartları dokümanlarımızı inceleyerek, Tedarikçi Formu’nu doldurabilirsiniz. Tüm teklif, ihale ve sipariş süreçlerinde ticari ve teknik konularda tereddüt ettiğiniz hususlarla ilgili Satınalma Müdürlüğümüz ile irtibata geçebilirsiniz: purchasing@sdt.com.tr

Tedarikçilerimiz için bilgilendirme:

  • Tarafımıza düzenlenen her e-arşiv faturanın Sipariş Sorumlusuna ve earsivfatura@sdt.com.tr e-mail adresine gönderilmesi ÖNEMLE RİCA OLUNUR!
  • Mutabakat sorularınız ve bilgilendirme için mutabakat@sdt.com.tr e-mail adresinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.
  • Finans sorularınız ve bilgilendirme için “İlgili Satınalma Sorumlusu”na ait e-mail adresini kullanarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "esc" tuşuna basın.